Studené voskové pásky Bikini 16 ks

Kód: KVEE025
160 Kč / ks
Odesíláme do 3 pracovních dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voskové pásky pro citlivou pokožku pro oblast bikin s ubrousky pro závěrečnou péči Perfect Finish. Gelové složení s technologií Easy-Gel pro pocit hladké a hydratované pokožky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilační vosky, pásky, papírky
gender: woman
Pro vlasy: Pro růst
Typ produktu: pomůcky - epilační pásky
Účinek: Pro růst
Jak používat: Vyjměte dvojitý voskový pásek a třením jej rozehřejte mezi rukama, aby se jednotlivé pásky snadno oddělily. Následně opatrně oddělte pásky od sebe za použití zaoblených proužků Easy Strip. S proužkem Easy Strip orientovaným dolů přiložte jeden pásek na svou pokožku. Přejeďte několikrát rukou ve směru růstu chloupků, abyste zajistili dobré přilnutí vosku. Udržujte svou pokožku napnutou. Uchopte proužek a co nejrychleji strhněte pásek zpět proti směru růstu chloupků. Při strhávání zatáhněte pásek zpět jedním rychlým pohybem raději v blízkosti pokožky než pryč od pokožky. Následně očistěte zbylý vosk.
Popis: <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul><li>studené voskové pásky,</li> <li>s mandlovým olejem a vůní chrpy,</li> <li>zachytí i nejkratší chloupky (1,5 mm),</li> <li>mají hydratační vlastnosti,</li> <li>zajišťuje hladkost pokožky,</li> <li>snadné použití,</li> <li>účinné i na krátké chloupky,</li> <li>chloupky dorůstají jemnější a měkčí,</li> <li>vydrží až čtyři týdny,</li> <li>s ubrousky pro závěrečnou péči Perfect Finish.</li> </ul>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.